PAINTBALL

paintball

 Posiadamy szereg profesjonalnie przygotowanych pól do paintballa w Kielcach, Krakowie i Warce. We współpracy z partnerami zapewniamy transport, nocleg oraz katering dla naszych gości. Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie dostosowując sprzęt oraz scenariusze rozgrywek tak, aby impreza przebiegała w najlepszej, bezpiecznej atmosferze. Działamy we współpracy z zespołem Paintball Hardcore: paintballhardcore.pl

Eventy Firmowe, Imprezy Integracyjne

Praca zespołowa kluczem do sukcesu!Praca zespołowa kluczem do sukcesu!

Sukces każdej firmy zależy od jej pracowników, tworzących zgrany zespół fachowców. Regularnie przeprowadzana integracja jest bardzo ważna z punktu widzenia każdego przedsiębiorstwa. Pomaga pracownikom lepiej poznać swoje wady i zalety, zmniejszyć dystans pomiędzy młodymi i starszymi stażem pracownikami, jest również okazją do budowania lojalności i więzi z firmą. Pomysłem na udaną imprezę integracyjną jest paintball. Organizujemy atrakcje na jedno lub kilkudniowych imprezach integracyjnych dla pracowników wszystkich firm, niezależnie od branży. Sama gra paintball będzie odbywała się na specjalnie przygotowanych do tego celu poligonach, z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz odzieży ochronnej. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzamy krótkie szkolenie wstępne, dlatego nie jest istotne, czy Państwa pracownicy mieli już kontakt z tą formą zabawy czy jest to dla nich nowość. Paintball to bezpieczna forma aktywnej gry zespołowej, odpowiednia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Pozwala pozbyć się stresu, uczy współpracy, a także pozwala poznać ukryte cechy przywódcze i myślenia strategicznego.

Wieczory kawalerskie

Ostatnie chwile na wolności w doborowym towarzystwie

Wieczór kawalerski to niezwykle ważne wydarzenie, poprzedzające ślub przyszłego młodego pana. To okazja do świętowania końca kawalerskiego życia w gronie przyjaciół i znajomych. Jeśli poszukujecie pomysłu na udaną imprezę Wieczór kawalerski, to naszą propozycją jest paintball. Prawdziwie męska zabawa dla dużych chłopców, która sprawi że jeszcze bardziej się ze sobą zintegrujecie, a wspomnienia wspólnie spędzonych chwil pozostaną z wami na zawsze. Oferta na paintballowy Wieczór kawalerski obejmuje organizacje samego paintballa jak i całej imprezy wyjazdowej. Możemy dla Was zapewnić transport, nocleg, wyżywienie oraz wszystko co potrzebne do doskonałej zabawy z użyciem markerów na kulki z farbą. Kompletny ubiór, ochraniacze, markery, a także ciekawe miejsca gry o różnym stopniu trudności. Wieczór kawalerski w postaci paintballu może się odbyć na specjalnie przygotowanych poligonach, ale także w lesie(specjalna odmiana paintballa – woodball). Miejsca te zostały zaprojektowane i przygotowane z myślą o rozgrywkach drużynowych i oferuję mnóstwo atrakcji i różnorodny stopień trudności zabawy.

Zespół HopKule 2018 POWERED BY PROSITER

Scroll to Top
Przewiń do góry